Systemy parkingowe, parkomaty - ParkSystem
O nas

Spółka ParkSystem już od 15 lat produkuje i dostarcza profesjonalne systemy parkingowe i kasy automatyczne. Dzięki ciężkiej pracy naszego całego zespołu Klienci otrzymują solidny produkt w niskiej cenie, a Użytkownicy komfort parkowania i niezawodność urządzeń parkingowych.


Oferujemy, także Zarządzanie Parkingami w różnych formach współpracy: dzierżawa, % udział w przychodach, wynajem miejsc parkingowych, miesięczna opłata za najem systemu lub wzajemnej współpracy (umowy barterowej).

Polecamy

Parkometr (Parkomat)

Parkometr (Parkomat) - urządzenie produkcji ParkSystem wydające bilety parkingowe. Przesnaczone na parkingi przy których jest problem z zamontowaniem tradycyjnego systemu poboru opłat opartego na kasie ręcznej lub automatycznej. Obecnie najczęściej stosowane na strefach płatnego parkowania ale ostatnio jego popularność wzrosła ze względu na niski koszt instalacji.

poprzedninastępny
AKTUALNOŚCI
4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu ul. Weigla
Przedstawiciele
BIELSKO BIAŁA - GŁÓWNA SIEDZIBAWROCŁAW - BIURO HANDLOWE
Szybki kontakt

Parksystem Sp z o.o.
ul. Żółkiewskiego 16a
43-300 Bielsko Biała

NIP 547-209-16-10

Biuro / Dział Techniczny
tel. fax. +48 33/ 816 73 37

tel. kom. +48 506 188 629

parksystem@parksystem.pl

 

Dział Handlowy / Oferty

tel. kom. +48 533 153 420

zdzislaw.kowalewicz@gmail.com

Systemy parkingowe

Spółka Park System już od 15 lat produkuje i dostarcza profesjonalne systemy parkingowe i kasy automatyczne.Dzięki ciężkiej pracy naszego całego zespołu Klienci otrzymują solidny produkt w atrakcyjnej cenie, a Użytkownicy mogą cieszyć się z wysokiego komfortu parkowania i niezawodność urządzeń parkingowych. Terminal wjazdowy umożliwia pobranie biletu parkingowego z kodem kreskowym lub kodem QR przy wjeździe na parking. Terminal wyjazdowy

służy do uruchomienia procedury otwarcia szlabanu po wcześniejszym fakcie wniesienia przez Klienta opłaty za postój na parkingu. Opłatę uiszcza się w automacie kasowym. Kasy automatyczne na podstawie biletu i informacji zawartej na jego temat w systemie, określają wysokość należnej opłaty. W zależności od wybranej opcji systemu opłaty można wnosić gotówką, monetami, jak i kartami płatniczymi oraz telefonem komórkowym. Kontrola zdarzeń na parkingach samochodowych zwiększa bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów przed złodziejami czy wandalami. Ponadto, parkingi z systemem parkingowym są monitorowane. Dodatkową opcją dla naszych Klientów jest wprowadzenie kamer LPR wraz z oprogramowaniem pozwalających na odczyt tablic rejestracyjnych. Pozwala to na pełną kontrolę wjazdów na parking, tworzenia listy abonamentów oraz czarnej listy. W szczególnych warunkach, gdy na wjeździe nie ma możliwości umieszczenia bileterek ani terminali możliwe jest zrobienie płatności Parkomatach naszej produkcji.

Oferujemy, także Zarządzanie Parkingami w różnych formach współpracy: dzierżawa,% udział w przychodach, wynajem miejsc parkingowych, miesięczna opłata za najem systemu lub wzajemnej współpracy (umowy barterowej). Oprócz systemów parkingowych u nas znajdziecie Państwo takie produkty jak szlaban, bileterka czy parkomaty (parkometry). Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszej instalacji systemu kontroli dostępu, systemu parkingowego i innych modułów a także projektowania przyszłych parkingów.

Parkomaty, kasy automatyczne - PARKSystem© Copyright PARKSystem Sp z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów publikowanych przez PARK System Sp z o.o zabronione.
esmetic.pl