Systemy parkingowe, parkomaty - ParkSystem
O nas

Spółka ParkSystem już od 15 lat produkuje i dostarcza profesjonalne systemy parkingowe i kasy automatyczne. Dzięki ciężkiej pracy naszego całego zespołu Klienci otrzymują solidny produkt w niskiej cenie, a Użytkownicy komfort parkowania i niezawodność urządzeń parkingowych.


Oferujemy, także Zarządzanie Parkingami w różnych formach współpracy: dzierżawa, % udział w przychodach, wynajem miejsc parkingowych, miesięczna opłata za najem systemu lub wzajemnej współpracy (umowy barterowej).

Polecamy

Parkometr (Parkomat)

Parkometr (Parkomat) - urządzenie produkcji ParkSystem wydające bilety parkingowe. Przesnaczone na parkingi przy których jest problem z zamontowaniem tradycyjnego systemu poboru opłat opartego na kasie ręcznej lub automatycznej. Obecnie najczęściej stosowane na strefach płatnego parkowania ale ostatnio jego popularność wzrosła ze względu na niski koszt instalacji.

4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu ul. Weigla
4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu ul. Weigla

Już od tygodnia funkcjonują urządzenia na 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przy ulicy Weigla. Realizacja tego tematu jest przy udziale Spółki City Parking Group, która dzierżawi teren parkingu i zarządza systemem parkingowym. Najnowsze urządzenia Parksystem Sp. z o.o. mają nowoczesny wygląd, kolorowe wyświetlacze, sztywne kartonikowe bilety, wciągarki biletów na wyjeździe oraz funkcjonalność, która dorównuje czołówce firm na rynku. W systemie zastosowano odczyt tablic rejestracyjnych a ich nr jest nanoszony na bilet parkingowy co umożliwia pełną kontrolę nad próbami wyłudzenia darmowego parkowania na obiekcie. Na terenie szpitala powstały 3 strefy parkowania oraz strefa wyłącznie dla pracowników. Mamy tu: wjazd główny z 15 minutowym darmowym postojem, parking dla klientów przed szpitalem oraz parking przylegający do szpitala. Łącznie jest 3 komplety wjazdów / wyjazdów komercyjnych, 1 komplet wjazdów / wyjazdów pracowniczych. Na każdym wjeździe / wyjeździe komercyjnym są kamery odczytujące tablice. Łącznie zainstalowano 3 kasy automatyczne z możliwością płacenia gotówką oraz kartami płatniczymi, bardzo duży kolorowy wyświetlacz z intuicyjną instrukcją.

                                          

Przedstawiciele
BIELSKO BIAŁA - GŁÓWNA SIEDZIBAWROCŁAW - BIURO HANDLOWE
Szybki kontakt

Parksystem Sp z o.o.
ul. Żółkiewskiego 16a
43-300 Bielsko Biała

NIP 547-209-16-10

Biuro / Dział Techniczny
tel. fax. +48 33/ 816 73 37

tel. kom. +48 506 188 629

parksystem@parksystem.pl

 

Dział Handlowy / Oferty

tel. kom. +48 533 153 420

zdzislaw.kowalewicz@gmail.com

Parkomaty, kasy automatyczne - PARKSystem© Copyright PARKSystem Sp z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów publikowanych przez PARK System Sp z o.o zabronione.
esmetic.pl