Systemy parkingowe, parkomaty - ParkSystem
O nas

Spółka ParkSystem już od 15 lat produkuje i dostarcza profesjonalne systemy parkingowe i kasy automatyczne. Dzięki ciężkiej pracy naszego całego zespołu Klienci otrzymują solidny produkt w niskiej cenie, a Użytkownicy komfort parkowania i niezawodność urządzeń parkingowych.


Oferujemy, także Zarządzanie Parkingami w różnych formach współpracy: dzierżawa, % udział w przychodach, wynajem miejsc parkingowych, miesięczna opłata za najem systemu lub wzajemnej współpracy (umowy barterowej).

Polecamy

Parkometr (Parkomat)

Parkometr (Parkomat) - urządzenie produkcji ParkSystem wydające bilety parkingowe. Przesnaczone na parkingi przy których jest problem z zamontowaniem tradycyjnego systemu poboru opłat opartego na kasie ręcznej lub automatycznej. Obecnie najczęściej stosowane na strefach płatnego parkowania ale ostatnio jego popularność wzrosła ze względu na niski koszt instalacji.

Bileterka

Bileterka (Terminal Wjazdowy) - wyposażona podświetlony przycisk, - ekran LCD 5” 240x128 monochromatyczny, drukarka termiczna, czytnik kart zbliżeniowych, pętlę indukcyjną, grzałkę, wentylator. W wyposażeniu dodatkowym można zamontować: domofon, moduł GPRS, informację dźwiękową. Bileterka jest urządzeniem służącym do kontroli wjazdów pojazdów na parking. Po podjechaniu pod urządzenie i naciśnięciu przycisku, bileterka drukuje i podaje bilet wjazdowy z kodem kreskowym. Po pobraniu biletu szlaban się otwiera, a kierowca może wjechać na parking. Bilet należy zachować do czasu wyjazdu, ponieważ dopiero po jego przyłożeniu do czytnika automatu kasowego, można uiścić opłatę na parkowanie. Skaner w kasie automatycznej sprawdzi datę i godzinę wjazdu, a na tej podstawie wyliczy należność. Kierowca musi zabrać opłacony bilet i okazać przy terminalu wyjazdowym. Każda bileterka jest wyposażona w czujnik poboru biletu i w sytuacji, gdy nie zostanie on pobrany to powróci z powrotem do komory urządzenia. Wybrane urządzenia są wyposażone w panel świetlny informujący o dostępności miejsc na parkingu. Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia są dostępne w wielu modelach, aby bez trudu mogli Państwo dobrać terminal wjazdowy spełniający stawiane mu oczekiwania.

Przedstawiciele
BIELSKO BIAŁA - GŁÓWNA SIEDZIBAWROCŁAW - BIURO HANDLOWE
Szybki kontakt

Parksystem Sp z o.o.
ul. Żółkiewskiego 16a
43-300 Bielsko Biała

NIP 547-209-16-10

Biuro / Dział Techniczny
tel. fax. +48 33/ 816 73 37

tel. kom. +48 506 188 629

parksystem@parksystem.pl

 

Dział Handlowy / Oferty

tel. kom. +48 533 153 420

zdzislaw.kowalewicz@gmail.com

Parkomaty, kasy automatyczne - PARKSystem© Copyright PARKSystem Sp z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów publikowanych przez PARK System Sp z o.o zabronione.
esmetic.pl