Systemy parkingowe, parkomaty - ParkSystem
O nas

Spółka ParkSystem już od 15 lat produkuje i dostarcza profesjonalne systemy parkingowe i kasy automatyczne. Dzięki ciężkiej pracy naszego całego zespołu Klienci otrzymują solidny produkt w niskiej cenie, a Użytkownicy komfort parkowania i niezawodność urządzeń parkingowych.


Oferujemy, także Zarządzanie Parkingami w różnych formach współpracy: dzierżawa, % udział w przychodach, wynajem miejsc parkingowych, miesięczna opłata za najem systemu lub wzajemnej współpracy (umowy barterowej).

Polecamy

Parkometr (Parkomat)

Parkometr (Parkomat) - urządzenie produkcji ParkSystem wydające bilety parkingowe. Przesnaczone na parkingi przy których jest problem z zamontowaniem tradycyjnego systemu poboru opłat opartego na kasie ręcznej lub automatycznej. Obecnie najczęściej stosowane na strefach płatnego parkowania ale ostatnio jego popularność wzrosła ze względu na niski koszt instalacji.

Szlaban

Szlaban to urządzenie skutecznie ułatwia i porządkuje ruch samochodów i innych pojazdów na parkingach, autostradach czy terenach firmowych. Zapobiega korzystania z miejsc parkingowych dla osób nieuprawnionych. Stanowią spore ułatwienie dla pracowników parkingów, którzy nie muszą kontrolować każdej pojedynczej osoby, pragnącej wjechać na parking. Zdalna kontrola i nadzór ruchem jest możliwy, dzięki połączeniu szlabanu z komputerowym systemem kontroli dostępnu.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szlaban typu Standard z ocynkowanej lakierowanej stali, który posiada wbudowaną centralę sterującą. Czas otwarcia szlabanu od 2s. Szerokość ramienia do 4m. Urządzenie jest przeznaczone do intensywnej pracy. Wyróżnia się następującymi parametrami - zasilanie 230V, stopień zabezpieczenia IP54, moc maksymalna 300W. Urządzenie jest wyposażony dodatkowo w akumulator, a także posiada możliwość otwarcia awaryjnego w przypadku braku zasilania.

 

Proponujemy też szlaban Hi Class, który znajduje przeznaczenie do użytkowania na parkingach publicznych, na autostradach czy w strefach o dużym natężeniu ruchu. Wyróżnia się następującymi parametrami: do przejścia o szerokości do 2,75 metrów z czasem otwierania 1,4 sekundy, obudowa z blachy stalowej 2 mm, cynkowana i malowana epoksydową farbą proszkową. Wszystkie szlabany są wyposażone w komplet fotokomórek, które zabezpieczają obszar ruchu. Istnieje możliwość dodatkowego zainstalowania pętli indukcyjnej.

Przedstawiciele
BIELSKO BIAŁA - GŁÓWNA SIEDZIBAWROCŁAW - BIURO HANDLOWE
Szybki kontakt

Parksystem Sp z o.o.
ul. Żółkiewskiego 16a
43-300 Bielsko Biała

NIP 547-209-16-10

Biuro / Dział Techniczny
tel. fax. +48 33/ 816 73 37

tel. kom. +48 506 188 629

parksystem@parksystem.pl

 

Dział Handlowy / Oferty

tel. kom. +48 533 153 420

zdzislaw.kowalewicz@gmail.com

Parkomaty, kasy automatyczne - PARKSystem© Copyright PARKSystem Sp z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów publikowanych przez PARK System Sp z o.o zabronione.
esmetic.pl